KONTAKT+WSPÓŁPRACA

Kontakt

Cześć! Jeśli po lekturze naszych wpisów:

  • jest coś, o co chcesz zapytać,
  • wyjeżdżasz w miejsce, które opisaliśmy, a Ty czujesz niedosyt wiedzy,
  • uważasz że możemy coś zrobić wspólnie i jesteś otwarty na wartościową współpracę.

Albo po prostu chcesz się z nami przywitać – to nie krępuj się. Pisz do nas na adres: zalatanapara@gmail.com lub skorzystaj z poniższego formularza.

Współpraca

Bloga prowadzimy dla przyjemności. To taka nasz mała wirtualna maskotka. Staramy się pisać lekko, bez zadęcia i na luzie. Publikujemy wtedy, kiedy mamy coś do powiedzenia. Bo cenimy sobie jakość, komfort czytelników, a nie ilość (czyt. zapychacze). Aby treści były lekkostrawne, przemycamy ciekawe historie i porady praktyczne. Jest też wideo. Krótkie w formie wideo pocztówek.

Jeżeli uważasz, że nasze treści mogą zwiększyć wartość Twojej marki, szukasz pomysłu jak opowiedzieć historię o produkcie/miejscu/usłudze, podzielimy się z Tobą szczegółami o naszej stronie i czytelnikach, pomysłach, planach…

Nasze bogate doświadczenie zawodowe to mariaż cennych umiejętności. Potrafimy kreować wartościowy content marketing, układać przemyślane wyjazdy i dopinać wszystko tak, by z wojaży przywieźć fajne wspomnienia. Lubimy dzielić się tymi emocjami na naszym blogu podróżniczym.

16 min – to liczba z której jesteśmy dumni. Taki jest średni czas spędzony na naszej stronie (czerwiec 2016). Czytelnicy oglądają i czytają nas uważnie. Jeśli się już pojawią, to zostają. Dziękujemy!

Kiedy możemy spodziewać się wiadomości od Ciebie?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s