10 filmów z motywem podróży w tle [infografika]

Każdy z tych filmów oglądaliśmy. Każdy obraz zostawił po sobie jakieś wrażenie. Takie obrazy mogą pobudzać do działania lub zafundować mnóstwo śmiechu. Inne mogą być pozytywną „zapchajdziurą” w deszczowy, leniwy dzień. Fakt, że to lista mocno subiektywna. Chcecie zobaczyć wszystkie? Musicie poświęcić 19 godzin.

Widać wyraźnie, że mamy słabość do Włoch. W zestawieniu pojawiły się aż 4 filmy w których tłem jet Italia. Jeśli chcecie zobaczyć całą 10-tkę, to musicie przeznaczyć w sumie 19 godzin. Ale najlepiej będzie, jak po prostu wybierzecie sobie choć jeden z nich. Oto 10 filmów z motywem podróży w tle. Jakie są Wasze typy?

Infografika filmy z motywem podróży blog Zalatana Para

Hm, no dobrze…. 10 filmów nie wyczerpuje tematów. Jakie są Wasze propozycję? Jaki film moglibyście dopisać do listy? Piszcie w komentarzach.

Będzie nam też miło, jeśli naszą infografikę udostępnicie i podacie dalej. Mamy ochoty na więcej, by przygotowywać dla Was takie zestawienia. Co o tym sądzicie?

Reklamy

6 uwag do wpisu “10 filmów z motywem podróży w tle [infografika]

  1. Kocham motyw podróży w książkach i filmach. Dorzuciłabym „Into the wild” – podróż na Alaskę, „Have dreams, will travel” – znowu podróż po USA, „Niepokonani” – niesamowita historia ucieczki z syberyjskiego gułagu do Indii. I jeszcze kilka filmów czeka na mnie, polecę jak obejrzę 🙂

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.