Kiedyś musieliśmy wystartować…

Ten blog powstał o 4 lata za późno. Bo odkąd się znamy, odwiedziliśmy wspólnie wiele miejsc: sielankowe portugalskie Algarve, widowiskowe i cukierkowe Cinque Terre, kolorową i zieloną duńska wyspę Bornholm, wiele zakątków Włoch – od południa (zaglądając niemal do krateru Wezuwiusza) aż do Wenecji, poprzez hiszpańskie Costa del Sol czy obłędne Błędne Skały, po czeskiej stronie.

W naszej pamięci zostało mnóstwo podróżniczych refleksji i wspomnień, historii poznanych w trasie ludzi – na dysku sporo zdjęć i filmów wideo. Ale nie będziemy Was karmić minionym szczęściem i uprawiać podróżniczej propagandy. Czasami jednak pokażemy Wam to, co już zrobiliśmy. Być może tym blogiem zrekompensujemy sobie te braki z przeszłości, a z Wami podzielimy się tym, co widzimy, gdzie wciskamy swój nos, co nasz wkurza i rozwesela. A jeśli trafimy na okazje cenowe, perełki i lokalne rarytasy – zaprezentujemy je Wam!

Od czego zaczynamy?

Nasz blog startuje z lotniska w Eindhoven.

Eindhoven Airport outside travel blog

Stamtąd ruszamy do miasta, w którym metro jest puste, a pedałowanie…. wciąga! Potem przeniesiemy Was na południe Europy. Z pomocą naszych zdjęć, tekstów, filmów wideo i wspomnień pokażemy Wam kraj, który zauroczył nas podczas naszego wspólnego wyjazdu w 2010 r. Tym razem, odkrywaliśmy jego północne rejony pełne magii i  nostalgii. Niestety, kilka rzeczy wyprowadziło nas z równowagi… Natomiast w sierpniu wrócimy do miasta od którego zaczęło się nasze wspólne „podróżowanie”.

Zapraszamy na pokład zalatanej pary :).

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.